Sprandi infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Sprandi infolinia


Kategoria: zakupy

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Sprandi CCC. Sprandi telefon kontaktowy, infolinia, adres, formularz kontaktowy, e-mail.

Kontakt Sprandi 

Sprandi jest kultową marką, która powstała w latach 90. Marka oferuje klientom buty do treningu, trampki, sandały, a także półbuty. Cechuje się bardzo wysoką jakością, która wynika z zastosowania wyłącznie nowoczesnych technologii. Aktualnie właścicielem Sprandi buty jest polska firma CCC.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać dotyczący marki Sprandi kontakt mogą zrealizować to na wiele sposobów za pośrednictwem firmy CCC.  Jednym ze sposobów na uzyskanie kontaktu ze Sprandi CCC jest skorzystanie ze specjalnego formularza kontaktowego. Interesanci mogą znaleźć go na głównej stronie internetowej. Należy go uzupełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz treść, która zawiera wszystkie szczegóły zaistniałego problemu. Jeżeli formularz zostanie poprawnie wypełniony trafi do Biura Obsługi Klienta.

Sprandi buty numer telefonu: 42 21 44 222
Adres e-mail: [email protected]

Sprandi kontakt telefoniczny

Dotyczący marki Sprandi kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem 42 21 44 222. Infolinia Sprandi obsługiwana jest przez konsultantów, którzy mają wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres wiedzy. Połączenia odbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00.

Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Zapytania, a także inne wiadomości należy kierować na adres e-mail, jakim jest [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Sprandi starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Sprandi CCC to: 42 21 44 222
Sprandi CCC adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 409