Simple kontakt | Telefon, adres, reklamacje


Simple kontakt


Kategoria: zakupy

Simple kontakt telefoniczny. Infolinia Simple dla klientów. Możliwość przesłania wiadomości mailowej do Biura Obsługi Klienta Simple. Simple reklamacje.

Kontakt Simple

Simple to jedna z najbardziej znanych marek odzieżowych z ubraniami dla kobiet. Produkty marki Simple klienci mogą kupić na MODIVO. 

Osoby, które chcą uzyskać z marką Simple kontakt mogą to zrealizować za pośrednictwem MODIVO. Na głównej stronie internetowej istnieje możliwość odbycia chatu online na żywo z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Należy wiedzieć, że konsultanci dostępni są wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00. 

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z marką Simple kontakt mogą również przesłać wiadomość mailową, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Wiadomości zwrotne udzielane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta najszybciej jak to możliwe. 

MODIVO Simple adres e-mail: [email protected]

Simple CCC kontakt

Wszystkie informacje o marce Simple można uzyskać także kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów CCC. Dotyczący marki Simple telefon funkcjonuje pod numerem 42 21 44 222. Infolinia Simple dostępna jest dla interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00. Połączenia odbierane są przez wysoko wykwalifikowane osoby, które mają szeroki zakres wiedzy. Dzięki temu potrafią oni odpowiedzieć na każde pytanie zadane przez osobę dzwoniącą. 

Klienci mogą również przesłać wiadomość mailową. Należy zawrzeć w niej wszystkie szczegóły, aby nie wynikły żadne nie jasności. Zapytania należy kierować na adres [email protected].

Na głównej stronie internetowej został udostępniony specjalny formularz kontaktowy. Aby uzyskać informacje o marce Simple, należy go uzupełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz treść. Poprawnie wypełniony formularz zostaje przekazany do Biura Obsługi Klienta.

Adres e-mail: [email protected]
Simple CCC numer telefonu: 42 21 44 222

Simple reklamacja

Dotycząca produktów marki Simple reklamacja jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania przez zainteresowane osoby. W celu złożenia reklamacji należy obowiązkowo przedstawić dowód zakupu produktu. W zgłoszeniu reklamacyjnym muszą zostać zawarte wszystkie szczegóły jej składania. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu czternastu dni od daty jej otrzymania. 

Liczba wyświetleń: 66