Quazi infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer,


Quazi infolinia


Kategoria: zakupy

Quazi kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon. Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta marki Quazi. Quazi infolinia, telefon kontaktowy, produkty.

Kontakt Quazi

Quazi to sieć włoskich sklepów, która specjalizuje się przede wszystkim w produkcji obuwia damskiego oraz torebek wyłącznie o wysokiej jakości. Produkty marki Quazi klienci mogą kupić w sieci sklepów CCC.

Należy wiedzieć, że dotyczący marki Quazi kontakt można uzyskać za pośrednictwem firmy CCC. Skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta można na wiele sposobów. Interesanci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy kierować na adres [email protected]. Informacje zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe.

Quazi adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu Quazi CCC: 42 21 44 222

Quazi kontakt telefoniczny 

Aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje dotyczące produktów marki Quazi, klienci mogą zrealizować kontakt telefoniczny. Infolinia Quazi funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00. Połączenia są odbierane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy mają duże doświadczenie zawodowe oraz szeroki zakres wiedzy. To wszystko sprawia, że bez problemu są w stanie udzielić telefonicznej pomocy osobie dzwoniącej.

Na głównej stronie internetowej CCC zainteresowane osoby znajdą specjalny formularz kontaktowy. Aby otrzymać informacje, które dotyczą marki Quazi należy go uzupełnić, wpisując wszystkie wymagane dane oraz szczegółową treść. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną to zazwyczaj kilka dni roboczych.

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta CCC Quazi to: 42 21 44 222
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 232