Pomelody infolinia | Numer, dane kontaktowe, pomoc techniczna


Pomelody infolinia


Kategoria: zakupy

Pomelody infolinia, uzyskaj pomoc techniczną specjalistów Pomelody. Infolinia Pomelody dostępna przez telefon pod numerem w godzinach otwarcia.

Pomelody infolinia telefoniczna

Pomelody infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W tym czasie należy dzwonić na numer 791 391 591, który łączy  bezpośrednio z infolinią Pomelody. Infolinia Pomelody działa również jako formularz kontaktowy. Arkusz znajduje się na stronie sklepu. Na podany numer telefonu oddzwaniają konsultanci Biura Obsługi Klienta. Numer można również pozostawić w wiadomości na poczcie elektronicznej Pomelody. W tym przypadku doradcy Pomelody również udzielą pomocy w rozwiązaniu problemu.

Przed dodzwonieniem się na infolinię należy przygotować pytania, jakie do pracownika odnośnie danej sprawy, np. dotyczącej zwrotów, napraw, produktów. Można również przed skontaktowaniem się z infolinią skorzystać z FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań dotyczących firmy Pomelody znajdujące się na ich stronie w zakładce Obsługa Klienta Pomelody. Konsultant może potrzebować informacji na temat numeru zamówienia czy danych dotyczących konta/zamówienia.

Numer Pomelody: 791 391 591

Na numer Pomelody należy łączyć się podczas godzin pracy konsultantów. Oczywiście infolinia Pomelody nie działa całodobowo. Z tego względu należy odpowiednio dobrać godziny połączenia. Konsumenci mogą mieć gwarancję natychmiastowego działania. Godziny działania infolinii są stałe we wszystkie dni robocze. Po połączeniu na numer Pomelody należy mieć na uwadze to, że mogą być naliczane koszty za połączenie zależne od operatora.

Liczba wyświetleń: 208