Lasocki kontakt | Telefon, reklamacje, zwroty


Lasocki kontakt


Kategoria: zakupy

Marka Lasocki kontakt telefoniczny, adres e-mail, numer telefonu, telefon kontaktowy. Firma Obuwnicza Lasocki zwroty, reklamacje, wysyłka.

Lasocki Reklamacje kontakt 

Lasocki jest polską marką obuwniczą. Obuwie marki Lasocki cieszy się bardzo wysoką jakością. Produkty można zakupić w sieci sklepów CCC. Reklamacje obuwia Lasocki są jak najbardziej możliwe do zrealizowania przez klientów. Aby złożyć reklamację produktu, musi obowiązkowo zostać przedstawiony dowód jego zakupu. Może tym być na przykład paragon, faktura, wydruk z terminala płatniczego lub wyciąg z banku podczas płatności kartą płatniczą. W zgłoszeniu reklamacyjnym powinny zostać zawarte wszystkie szczegóły. Dotyczące obuwia Lasocki reklamacje rozpatrywane są w ciągu czternastu dni od daty jej otrzymania.

Lasocki reklamacje kontakt telefoniczny: 42 21 44 222

Lasocki zwroty

Wszystkie produkty marki Lasocki klienci mogą zakupić w sklepach CCC. Jeśli chodzi o obuwie Lasocki zwroty mogą zostać zrealizowane osobiście, a także poprzez wysyłkę. Czas na zwrot wynosi czternaście dni. Osoby, które są członkami Klubu CCC na zwrot towaru mają aż sto dwadzieścia dni.

Firma obuwnicza Lasocki kontakt

Klienci, którzy chcą skontaktować się w sprawie produktów marki Lasocki mogą zrealizować to za pośrednictwem sklepu CCC.  Firma obuwnicza Lasocki kontakt umożliwia na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wiadomości należy kierować na adres  [email protected] Odpowiedzi zwrotne udzielane są przez pracowników Biura Obsługi Klienta najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj czas oczekiwania na informacje to kilka dni roboczych.

Dotyczący Lasocki buty kontakt telefoniczny umożliwia natychmiastowe uzyskanie potrzebnych informacji. Połączenia są odbierane przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych konsultantów Biura Obsługi Klienta. Telefon Lasocki działa pod numerem 42 21 44 222. Lasocki infolinia funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Lasocki CCC to: 42 21 44 222
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 163