Wólczanka infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Wólczanka infolinia


Kategoria: zakupy

Zyskaj numer Biura Obsługi Klienta Wólczanka. Dostępna telefoniczna infolinia Wólczanka pod odpowiednim numerem. Kontakt Wólczanka przez telefon dostępny na stronie infolinii.

Wólczanka kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Wólczanka jest formularz kontaktowy. Uzupełniając dane kontaktowe, klienci mają możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Wólczanka. Kontakt telefoniczny także jest możliwy dzięki infolinii Wólczanka. Klienci chcący skontaktować się z Wólczanka bezpośrednio, bez potrzeby korzystania z formularza kontaktowego powinni skorzystać z poczty elektronicznej.

E-mail: [email protected]

Wólczanka adres

Sklep internetowy Wólczanka posiada swój magazyn pod odrębnym adresem niż siedziba spółki.

Magazyn adres: 

Sklep Internetowy Wólczanka
VRG S.A.
Spedimex Oddział 1
Sosnowiec 15A/2, 95-010 Stryków

Centrala Wólcanka:

VRG S.A.
Pilotów 10, 31-462 Kraków

Infolinia Wólczanka

Telefoniczna obsługa klienta Wólczanka jest prowadzona przez pracowników BOK. Infolinia Wólczanka jest dostępna pod numerem (+48) 12 345 1948. Kontakt telefoniczny poprzez infolinie jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. 

Wólczanka telefon: (+48) 12 345 1948

Telefoniczna infolinia Wólczanka obsługiwana jest przez konsultantów telefonicznych sklepu. Numer jest dostępny w wybranych godzinach, a poza czasem działania infolinii Wólczanka zachęca się do korzystania z formularza lub innych dostępnych form kontaktu.

Liczba wyświetleń: 927