Walmart infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Walmart infolinia


Kategoria: zakupy

Na stronie infolinii numer kontaktowy Walmart. Infolinia Walmart dla klientów działa w wybranych godzinach. Telefoniczny kontakt Walmart jest dostępny na stronie infolinii.

Walmart jest amerykańską siecią sklepów ogólnobranżowych. W marketach można zakupić produkty spożywcze, a także akcesoria, odzież, elektronikę i wiele więcej. Walmart jest największym sprzedawcą detalicznym na świecie.

Infolinia Walmart

Klienci sieci marketów Walmart mogą skorzystać z infolinii telefonicznej w celu uzyskania dodatkowych informacji. Infolinia Walmart jest bezpłatna dla dzwoniących, a wszelkie koszty za połączenie opłacane są przez właściciela numeru. Walmart infolinia jest darmowa nawet w przypadku rozmów na większe dystanse. Pomoc telefoniczną konsultantów infolinii Walmart można uzyskać od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-22:00 (GMT-5).

Walmart telefon: 1 800 925 6278

Walmart kontakt

Całodobowa obsługa klienta Walmart jest dostępna online. Kontakt z pracownikiem działu obsługi klienta Walmart poprzez stronę internetową jest możliwy 24/7. Dodatkowo warto pamiętać, że potrzebną pomoc można uzyskać w każdym z supermarketów. Kontakt Walmart online prowadzony jest tylko przez stronę internetową.

Liczba wyświetleń: 801