Vistula infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Vistula infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt Vistula dostępny na stronie infolinii. Uzyskaj pomoc konsultantów Biura Obsługi Klienta Vistula. Aktualne numery kontaktowe Vistula. Kontakt z BOK Vistula na infolinii.

Vistula kontakt

Kontakt z Vistula możliwy jest do uzyskania poprzez formularz kontaktowy. Korzystanie z formularza jest wygodnym sposobem na uzyskanie pomocy Biura Obsługi Klienta Vistula. Warto skorzystać z formularza. Kontakt z Vistula może być zrealizowana poprzez infolinię telefoniczną pod odpowiednim numerem. 

Kontakt można uzyskać wysyłając wiadomość bezpośrednio na adres skrzynki e-mail Vistula. W sprawie reklamacji produktów Vistula wiadomości należy wysłać na adres e-mail [email protected].

Adres Vistula

Sklep Internetowy Vistula
VRG S.A.
Spedimex Oddział 1
Sosnowiec 15A/2, 95-010 Stryków

Centrala Vistula
VRG S.A.
Pilotów 10, 31-462 Kraków

Infolinia Vistula

Pracownicy infolinii Vistula udzielają informacji jedynie związanych ze sklepem internetowym Vistula. Aktualnie infolinia Vistula jest dostępna w dni poniedziałek-piątek w godzinach 9:00-17:00.

Telefon Vistula: (+48) 12 345 1993

Warto skorzystać z infolinii telefonicznej Vistula. Połączenia z podanym numerem są płatne zgodnie z taryfą operatora.

E-mail: [email protected] 

Potrzebne informacje można uzyskać wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej Vistula. Skrzynka e-mail jest obsługiwana przez konsultantów Biura Obsługi Klienta.

Liczba wyświetleń: 1647