Vissavi infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Vissavi infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt telefoniczny z BOK Vissavi możliwy dzięki infolinii. Infolinia Vissavi działa w wybranych godzinach. Skorzystaj z infolinii telefonicznej Vissavi +48 60 47 53 613.

Infolinia Vissavi — telefon

Telefoniczna obsługa klienta Vissavi jest prowadzona. Dzięki infolinii Vissavi można w łatwy sposób uzyskać potrzebne informacje. Infolinia Vissavi jest obsługiwana przez konsultantów telefonicznych. Numer infolinii Vissavi +48 604 753 613 jest dostępny w wybranych godzinach. Warto wiedzieć, że połączenia są odbierane od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W tym czasie prowadzona kompleksowa obsługa klienta pod numerem Vissavi.

Vissavi infolinia: +48 604 753 613

Vissavi kontakt

Poza infolinią telefoniczną dostępny jest także formularz kontaktowy na stronie sklepu. Gdy linia telefoniczna jest zajęta, warto z niego skorzystać. Aby zapytanie zostało przekazane, należy uzupełnić wszystkie obowiązkowe pola. Kontakt Vissavi online może być realizowany także poprzez pocztę elektroniczną [email protected].

Kontakt z sekretariatem Vissavi przez telefon jest dostępny w godzinach pracy infolinii. Sekretariat odbiera telefony kierowane na numer +48 17 870 03 44 oraz adres e-mail [email protected].

Liczba wyświetleń: 625