Vezzi infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Vezzi infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z Vezzi biżuteria poprzez infolinię telefoniczną. Kontakt Vezzi możliwy przez telefon oraz online. Telefoniczna pomoc pod numerem infolinii 503 388 904.

Vezzi kontakt

Sklep z Biżuterią Vezzi dla wygody klientów na swojej stronie internetowej udostępnił najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie. Jednak w przypadku dodatkowych wątpliwości można skorzystać z dostępnego na stronie Vezzi formularza kontaktowego. Biuro Obsługi Klienta odpowiada na wszelkie zapytania kierowane do Vezzi przez formularz. Vezzi kontakt jest także możliwy bezpośrednio poprzez wysłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej sklepu.

E-mail: [email protected]
Adres: Sandomierska 15, 27-530 Ożarów

Główna siedziba firmy znajduje się w Ożarowie. Odpowiedzi na pytania mailowe oraz te przesyłane przez formularz wysyłane są przez konsultantów Biura Obsługi klienta Vezzi. 

Infolinia Vezzi

Telefoniczna obsługa klienta sklepu również jest prowadzona. Dzięki telefonicznej infolinii Vezzi od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 dostępna jest możliwość rozmowy z konsultantem BOK Vezzi. Aktualnie Vezzi infolinia dostępna jest pod numerem 503 388 904. Dzwoniąc na podany numer infolinii Vezzi można mieć pewność uzyskania profesjonalnej pomocy pracowników Vezzi.

Vezzi telefon: 503 388 904

Liczba wyświetleń: 1328