Ulaia Infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


Ulaia Infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się poprzez infolinia Ulaia. Dane kontaktowe Ulaia dostepne na stronie. Skorzystaj z infolinia Ulaia w celu uzyskania kontakt Ulaia.

Kontakt Ulaia

Ulaia jest to sklep, w którym możemy kupić przepiękne ubrania. Oferta skierowana jest do kobiet, które szukają minimalistycznych, aczkolwiek szykownych i pełnych gracji kreacji. Do skontaktowania się z Ulaia istnieje kilka możliwości. Pierwszą opcją na uzyskanie kontakt Ulaia jest skorzystanie z dostępnej infolinii. Drugim sposobem jest skorzystanie z dostępnej strony na facebooku i uzyskanie kontakt Ulaia poprzez wysłanie wiadomości na ich fanpage. Trzecią opcją do uzyskania kontakt Ulaia jest osobiste stawienie się w placówce i zadanie wszelkich pytań dotyczących firmy Ulaia.

Adres Ulaia: U L A I A Sklep Odzieżowy w Galerii Millenium Hall Al. W. Kopisto1, 35-315 Rzeszów I poziom, nr stoiska 155, obok Media Expert

Infolinia Ulaia

Kontakt Ulaia możliwy jest dzięki działającej infolinii. W przypadku gdy chcemy uzyskać błyskawiczny kontakt warto skorzystać z infolinia Ulaia. Chcąc uzyskać kontakt Ulaia poprzez infolinię należy wybrać odpowiedni numer telefonu, a następnie wykonać połączenie telefoniczne i czekać aż konsultant infolinia Ulaia odbierze połączenie. Numer, na który należy zadzwonić w celu skontaktowania się z infolinia Ulaia to 602 453 077. Należy również dodać, że placówka znajduję się na terenie galerii Millenium Hall, a co za tym idzie godziny otwarcia infolinia Ulaia są identyczne jak godziny otwarcia galerii.

Telefon Ulaia: 602 453 077

Liczba wyświetleń: 506