Terranowa infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Terranowa infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z Terranova poprzez infolinie. Na stronie infolinii dostępne aktualne dane kontaktowe Terranova. Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Terranova pod numerem infolinii.

Terranova kontakt

Główną formą kontaktu Terranova jest formularz kontaktowy. Online kontakt Terranova pozwala na uzyskanie szybkiego wsparcia Biura Obsługi Klienta. Zgłoszenia przesyłane do Biura Obsługi Klienta Terranova przetwarzane są przez konsultantów, a odpowiedzi wysyłane do klientów w ciągu 24h. Warto pamiętać, że oprócz formularza wiadomości można przesyłać bezpośrednio na adres sklepu.

E-mail: [email protected] 

Infolinia Terranova

Sklepy Terranova należą do grupy Teddy. Kontakt z firmą możliwy jest telefonicznie dzięki infolinii. Dzwoniąc na numer Terranova +39 0541 301411 można uzyskać telefoniczną pomoc konsultantów telefonicznych. Infolinia Terranova dostępna jest w wybranych godzinach.

Terranova telefon: +39 0541 301411

Chcąc anulować subskrypcję newsletter w formie SMS, należy wysłać wiadomość na numer +39 366 636 92 92 z telefonu, na który wiadomości mają nie być dostarczane o treści anuluj mnie.

Liczba wyświetleń: 2419