Telekomunikacja Polska TP infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Telekomunikacja Polska infolinia


Kategoria: operatorzy

Informacje dotyczące Telekomunikacji Polskiej dostępne na stronie infolinii. Dostępne dane kontaktowe firmy TP. Infolinia telefoniczna oraz kontakt Telekomunikacja Polska.

Telekomunikacja Polska to dawna nazwa firmy Orange. Chcąc uzyskać kontakt z konsultantem, warto skorzystać z infolinii Orange.

Telekomunikacja Polska kontakt

Kontakt z firmą Telekomunikacja Polska jest możliwy dzięki infolinii telefonicznej. TP SA udostępnia wiele numerów telefonicznych dla klientów. tp s.a. świadczy usługi telekomunikacyjne na terenie całej Polski. Kontakt możliwy jest jedynie w wybranych godzinach. Zaleca się sprawdzić czas dostępności konsultantów na infolinii Telekomunikacji Polskiej. Telekomunikacja Polska kontakt z klientami prowadzi telefonicznie oraz mailowo.

TP adres

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Infolinia Telekomunikacja Polska

Telefoniczna infolinia TP dostępna jest pod jednym z dwóch numerów. Każdy z telefonów spełnia inną funkcję. Pod numerem 801 505 505 można uzyskać pomoc konsultantów. Warto skorzystać z pomocy jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość ze względu na dużą popularność infolinii. Numer do tpsa jest dostępny dla klientów z Polski.

TP Infolinia: 801 505 505 

Telekomunikacja Polska obsługuje także infolinie pod numerem 19393. Dzwoniąc na podany telefon tp sa, można zgłosić awarię. Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem jest krótszy.

Infolinia techniczna TP: 19393

Telekomunikacja Polska książka telefoniczna

Chcąc uzyskać informacje na temat osób dzwoniących na wybrany numer, zaleca się skorzystać z pomocy konsultantów Telekomunikacji Polskiej. Warto wiedzieć, że dostępna jest usługa o nazwie książka telefoniczna tp. W spisie figurują numery kontaktowe osób prywatnych jak i firm. Dodatkowo książka telefoniczna tp pozwala na odszukanie numeru telefonu komórkowego oraz stacjonarnego.

Liczba wyświetleń: 44239