TAURON Infolinia | Kontakt, telefon, numer, mój TAURON


TAURON Infolinia


Kategoria: operatorzy

Tauron telefon kontaktowy – infolinia TAURON. Mój TAURON kontakt, e-mail, formularz, telefon. Tauron awarie telefon, jak zgłosić awarię Tauron?

Tauron, jako lider w dziedzinie dostarczania energii elektrycznej i gazowej, doskonale zdaje sobie sprawę z różnorodnych potrzeb swoich klientów. Dlatego firma stawia na szeroki wachlarz możliwości kontaktu z klientami, aby zapewnić im wsparcie na wielu płaszczyznach. Jednak istnieje także możliwość rozwiązania wielu problemów samodzielnie, co pozwala klientom na większą kontrolę nad swoimi usługami.

Tauron kontakt

Jednak Tauron rozumie, że nie zawsze klient będzie potrzebował pomocy czy wsparcia ze strony firmy. Dlatego firma stawia na rozwijanie narzędzi i usług, które pozwalają klientom na samodzielne zarządzanie swoimi usługami. Przykłady takich rozwiązań to platforma internetowa umożliwiająca dostęp do faktur, monitorowanie zużycia energii czy samodzielne zmiany w umowach – Mój Tauron. Klienci mają również dostęp do aplikacji mobilnej, która ułatwia zarządzanie swoim kontem i kontrolowanie kosztów.

Oczywiście Tauron kontakt oferuje, ale również zachęca klientów do aktywnego uczestnictwa w procesie zarządzania swoimi usługami. To podejście pozwala klientom na większą niezależność i kontrolę nad swoimi wydatkami na energię elektryczną i gaz. W związku z powyższym, Tauron nie tylko zapewnia szeroki wachlarz możliwości kontaktu z klientami, ale również zachęca ich do samodzielnego rozwiązywania swoich problemów i aktywnego zarządzania swoimi usługami. Dzięki temu każdy klient ma możliwość dostosowania oferty Tauron do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jaki jest mail do Tauron? Chcąc przesłać zapytanie w formie mailowej do Biura Obsługi Klienta Tauron można skorzystać ze skrzynki pocztowej pod nazwą [email protected]. Adres mailowy obsługuje zapytania od klientów indywidualnych. Dodatkowo udostępniona została również skrzynka pocztowa dla klientów biznesowych [email protected]. Mailowy kontakt z Tauronem umożliwia klientom przesłanie w wiadomości zdjęć czy zrzutów ekranu, które pomogą łatwiej zobrazować problem czy zapytanie. Z tego względu w niektórych przypadkach realizowany przez Tauron kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej będzie bardziej efektywny w porównaniu z połączeniem na infolinii. Podane adresy mailowe mogą być pomocne również przy wysyłaniu dokumentów. Jak wysłać pismo do Tauron? Poza podanymi adresami poczty elektronicznej można dowolny dokument można przesłać do Tauron na dres biura w Katowicach: ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice. Trzeba jednak pamiętać, że koszty związane z przesłaniem pisma listownie muszą być pokryte przez klienta.

Dodatkowo Tauron kontakt z klientami prowadzi przez chat online na swojej stronie internetowej. W tym miejscu dostępna jest możliwość rozmowy z konsultantem BOK przez wygodny chat. Kontakt Tauron można również uzyskać, wykorzystując portale Messenger czy Facebook. W tym miejscu na oficjalnych profilach dystrybutora, pracownicy Biura Obsługi Klienta Tauron również udzielają odpowiedzi na pytania.

Infolinia Tauron: 32 606 0 606

TAURON infolinia, kontakt dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00. Koszt połączenia z infolinią TAURON jest zgodny z taryfą operatora. Często wyszukiwaną frazą przez usługobiorców jest numer telefonu do Tauronu. Należy wiedzieć, że jest on dostępny na stronie infolinii.

TAURON kontakt infolinia sprzedażowa

Infolinia Tauron: 555 444 555
Kontakt telefoniczny z TAURON sprzedaż infolinia możliwy jest w dni poniedziałek-piątek od 7:00 do 20:00.

TAURON infolinia awarie

Numer telefonu do Tauron 24h pozwala uzyskać informacje na temat planowych wyłączeń energii elektrycznej na danym obszarze. Trzeba wiedzieć, że podany numer Tauron 24h nie jest miejscem, w którym przyjmowane są zgłoszenia o awariach. Kontaktując się telefonicznie z wykorzystaniem numeru 32 303 0 991, można jedynie uzyskać informacje na temat wyłączeń energii elektrycznej, ale również szacowanym czasie naprawy.

Tauron awarie telefon: 32 303 0 991

Pogotowie Energetyczne Tauron – kontakt z pogotowiem umożliwia uzyskanie informacji dotyczącej planowanych przerw w dostawie prądu. Pod podanym numerem kontaktowym pogotowia energetycznego Tauron przyjmowane są zgłoszenia o awariach. Numer do Taurona obsługiwany jest całodobowo w razie nagłych awarii.

Gdzie dzwonić jak nie ma prądu Tauron? Jeżeli na obszarze, który obsługuje Tauron, nie ma prądu należy kontaktować się z ogólnopolskim numerem pogotowia energetycznego pod numerem 911. Infolinia przyjmuje zgłoszenia i udziela informacji całodobowo. Przed wybraniem numeru można sprawdzić listę planowanych wyłączeń, aby niepotrzebnie blokować linii.

Pogotowie energetyczne TAURON: 991

TAURON infolinia całodobowa. Tu zgłosisz awarię lub uszkodzenie sieci i urządzeń energetycznych oraz uzyskasz informację o planowanych i awaryjnych wyłączeniach energii elektrycznej. Infolinia jest darmowa i dostępna całodobowo dla dzwoniących z obszaru działalności TAURON Dystrybucja S.A.

Tauron zgłoszenie awarii realizuje poprzez formularz online. Wypełniając odpowiednio pola z nazwą miejscowości, ulicą oraz numerem domu można sprawdzić planowane wyłączenia. Jeżeli prąd pod podanym adresem nie działa, a w tabeli nie znajdują się dane na temat planowanego wyłączenia można zgłosić to bezpośrednio do Tauron, również poprzez formularz. Zgłoszenie awarii Tauron wymaga od konsumenta podania swojego imienia oraz nazwiska, numeru telefonu, a także rodzaju zakłócenia.

Tauron awarie telefon: ten kanał kontaktowy nie jest obsługiwany, należy skorzystać z formularza online.

Tauron odczyt licznika telefon

Jak podać stan licznika prądu Tauron telefon? Tauron numer telefonu do podania stanu licznika – chcąc uzyskać telefon kontaktowy należy na stronie internetowej Tauron wpisać odpowiedni kod pocztowy. Wynika to z faktu, iż w niektórych częściach Polski funkcjonują inne numery kontaktowe. Z tego względu telefon do podania stanu licznika Tauron może być różny w zależności od lokalizacji. Warto być jednak świadomym, że nie ma potrzeby kontaktowania się z infolinią w tej sprawie. Portal klienta Mój Tauron po zalogowaniu umożliwia podanie stanu licznika Tauron online.

Tauron infolinia telefon: 32 303 0 991

Numer telefonu do Taurona przeznaczony dla dzwoniących spoza obszaru działalności TAURON Dystrybucja S.A. Połączenie z numerem gwarantuje uzyskanie informacji o wyłączeniach oraz zgłoszenia awarii i wyłączeń. Infolinia Tauron awarie jest dostępna całodobowo za darmo. 

TAURON gaz infolinia

Tauron infolinia awaria gazu: 992
Połączenie całodobowe bezpłatne.

TAURON dane kontaktowe

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.
ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice

Tauron infolinia Katowice

Kontakt telefoniczny POK Tauron Katowice dostępny pod numerem: 32 606 06 06. Stacjonarny Punkt obsługi klienta działa od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 17:00 oraz w piątki od 9:00 do 15:00. Adres: ul. Widok 19, 40-118, Katowice.

Tauron infolinia Kraków

W Krakowie znajdują się trzy POK Tauron. Poniżej znajdują się adresy, telefony kontaktowe oraz Tauron infolinia godziny.

Łagiewnicka 60, 30-417 Kraków
ul. Śląska 10, 30-003 Kraków
os. Zgody 14, 31-951 Kraków

Aby skontaktować się z POK Kraków, należy skorzystać z numer do Tauron infolinia: 32 606 06 06.

Tauron Gliwice infolinia

Najbliższy Gliwic punkt Biura Obsługi Klienta znajduje się w Zabrzu pod adresem ul. Szkubacza 1, 41-800 Zabrze. Kontakt z POK można uzyskać, dzwoniąc pod numer do Tauronu: 32 606 06 06. POK Zabrze działa w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 9:00 do 15:00.

Liczba wyświetleń: 38097