Infolinia  Plus GSM | Adres, telefon, informacje dodatkowe i numer, kontakt


Infolinia Plus GSM


Kategoria: operatorzy

Plus infolinia-kontakt telefoniczny z konsultantem Plus. Infolinia GSM Plus dostępna pod numerem telefonu. Aktualne dane kontaktowe Biura Obsługi Klienta Plus.

Infolinia Plus / nr telefonu Plus GSM 

Kontakt z infolinią Plus jest możliwy pod numerem telefonu. Na infolinii kontaktowej PLUS dostępne informacje dotyczące aktualnej oferty dla klientów oraz zainteresowanych. Konsultanci na infolinii udostępniają informacje dotyczące dostępnych pakietów oraz telefonów w abonamencie.

Telefon: 601 100 601

Infolinia Plus dla zainteresowanych ofertą dostawcy usług telefonicznych i komórkowych Plus czynna jest poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 22:00.
Połączenie dla klientów sieci PLUS kosztuje jedynie 20 gr za całą rozmowę z konsultantem.

Biuro Obsługi Klienta Plus

Telefon: 601 102 601

Całodobowa infolinia Plus dla usługobiorców. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora.

Plus dane kontaktowe

Adres: ul. Konstruktorska 4, 02-673 Warszawa
NIP 527-10-37-727
REGON 011307968

Liczba wyświetleń: 1631


Numer na infolinię Plus GSM jest zawsze najlepszym wyborem w sytuacji chęci poznania jak szybkie są łącza telefoniczne operatora sieci komórkowej PLus GSM. Kontakt z infolinią PLus GSM to źródło informacji na temat szybkiego internetu mobilnego czy innych interesujących ofert i usług w sieci PLUS GSM. Infolinia Plus GSM jest dostępna i aktualna na stronie Infolinia info. Zobacz, jak działa infolinia Plus GSM do poszczególnych działów operatora sieci. Nr tel. do operatora sieci komórkowych Plus GSM jest dostępny również w aplikacji mobilnej na smartfon poprzez infolinia info. Niezbędne telefony operatora sieci komórkowej Plus gsm znajdują się na stronie infolinii.  Infolinia Plus GSM to najlepszy wybór, aby dowiedzieć się o bogatej ofercie operatora sieci komórkowej Plusa.