NJU Mobile infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, informacje dodatkowe

NJU Mobile


Kategoria: operatorzy

Łącząc się z infolinią NJU mobile, można uzyskać pomoc. Infolinia nju mobile pomoże rozwiązać problem z kartą prepaid. Kontakt z Nju Mobile zapewnia call center

W rozwiązaniu problemu z pewnością pomoże infolinia NJU Mobile. Skontaktowanie się z infolinią Nju Mobile jest możliwie pod wieloma numerami telefonów. Kontakt do Nju Mobile jest możliwy na kilka sposobów. Wybór numeru teleofnu nju mobile zależy od zainteresowanego klienta.

Call Center NJU Mobile

Telefon Nju Mobile:
-----------------------> 690 300 400 <----------------------
      sześć dziewięć zero trzy zero zero cztery zero zero

Obsługa klientów nju mobile

Infolinia dotycząca płatności i usług
690 610 610 lub *610 *pon.-pt. 6:00-22:00

Automatyczna obsługa nju mobile
*620 – stan konta telefonu na kartę nju mobile

Kontakt z doradcą:
*610
*690 610 610
*690 300 400


Infolinia NJU mobile jest dostępna od pn.-pt. 10:00 – 22:00.  W soboty lub w niedzielę infolinia jest czynna w godzinach 10:00 – 21:00. Obsługa klienta w Nju mobile jest również możliwa w języku ukraińskim.

Liczba wyświetleń: 185
Najlepszy kontakt NJU Mobile

Wybór odpowiedniego numeru nju mobile zależy od usługi, z jakiej zainteresowany klient chciałby skorzystać. Infolinia nju mobile zapewnia fachowe doradztwo i pomoc. W Zakresie obowiązków pracowników call center nju mobile, wchodzi profesjonalne i pełnowartościowa pomoc techniczna. Znalezienie numeru infolinii nju moible jest ułatwione, dzięki specjalnie stworzonej stronie z numerami na infolinie.  Wszystkie oferty operatora sieci NJU Mobile można wygodnie sprawdzić bez wychodzenia z domu, wybierając numer do nju mobile. Strona infolinia Nju Mobile posiada bogaty dostęp do kontaktów z infolinią Nju Mobile. Nr tel Nju Mobile to najlepszy sposób na kontakt z centrum obsługi klienta.