Infolinia Orange | Kontakt, telefon, numer, adres, informacje dodatkowe


Infolinia Orange


Kategoria: operatorzy

Kontakt telefoniczny z infolinią Orange możliwy jest pod numerem telefonu +48 801 234 567. Korzystając z bazy adresowej możliwe jest uzyskanie numeru telefonu, adresu i niezbędnych danych kontaktowych z siecią Orange.

Orange infolinia kontakt

telefon orange infolinia: 801 234 567

Klient indywidualny *100 lub 510 100 100

Zaawansowane usługi mobilne *800 lub 510 800 800

Orange obsługa klienta infolinia działa zgodnie z cennikiem operatora obsługującego połączenie.

Klient biznesowy *600 lub 510 600 600

Infolinia orange godziny

Biznes Eksperci są dostępni od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:00.
Infolinia orange 24h działa pod numerem 510 100 100, aby zapewnić klientom pomoc profesjonalną techniczną o każdej porze dnia i nocy.

Orange awaria internetu infolinia

Orange awaria, infolinia została stworzona dla klientów w razie problemów z Neostradą Orange. Konsultanci telefoniczni Orange przed połączeniem się telefonicznym z infolinią zalecają samodzielne sprawdzenie kilku kwestii związanych z poprawnością podłączenia urządzenia. Kolejną opcją, która może być przyczyną problemu z łączem internetowym, jest nieopłacenie faktury. Dla klientów posiadających router firmy Orange zaleca się kontakt z orange awarie infolinia. Kontakt dostępny jest pod numerem: 510 100 100. Orange infolinia awarie dostępna jest całodobowo. W przypadku korzystania z usług internetowych Orange bez wykupienia sprzętu z oferty Orange należy skontaktować się z pomocą techniczną urządzenia. Orange infolinia — internet pomoc techniczna, dostępna również jako instrukcja do samodzielnej naprawy.

Orange infolinia techniczna

Orange infolinia techniczna — numer kontaktowy dostępny dla klientów na stronie infolinii. Infolinia orange techniczna działa dodatkowo  w formie asysta technicznego. Usługi serwisowe Orange są odpłatną formą pomocy techników oraz specjalistów Orange. Usługa jest darmowa w przypadku gdy przyczyna awarii jest spowodowana działaniem usługodawcy. W innym przypadku usługi serwisowe są odpłatne, a koszty ponosi usługobiorca. Orange infolinia serwis jest obsługiwana pod numerem: 510 100 100.

Orange infolinia to najprzystępniejszy sposób uzyskania informacji dodatkowych. Po wybraniu numeru infolinii Orange połączenie zostaje przekazane do automatycznego sekretarza Maksa. Sztuczna inteligencja pozwala na przeanalizowanie problemu oraz połączenie z odpowiednim działem związanym z obsługą klienta.

Liczba wyświetleń: 3974
Sprawdź jak skontaktować się z infolinią sieci Orange

Korzystając z infolinia.info.pl sprawdzisz aktualne dane kontaktowe do opertora sieci komórkowej Orange, takie jak numer telefonu, godziny obsługi klienta i dane adresowe.

Sieć komórkowa Orange wprowadziła dla swoich klientów ułatwienie w postaci asystenta głosowego wspieranego sztuczną inteligencją "Max". Został on przygotowany po to, aby ułatwić komunikację i umożliwić jak najszybsze załatwienie niezbędnych formalności. 

Klient indywidualny
(zgodnie z cennikiem operatora)
 
Klient biznesowy

 

Eksperci sieci Orange są dostępni w godzinach

pon.-pt. 8:00-22:00
sob.-nd. 9:00-18:00
 
Biznes Eksperci są dostępni w godzinach

pon.-pt. 8:00-22:00
sob.-nd. 9:00-18:00