Canal+ infolinia | Telefon, numer, kontakt, adres, dane kontaktowe


Canal+ infolinia


Kategoria: operatorzy

Z infolinią Canal+ można skontaktować się telefonicznie oraz mailowo. Kontakt Canal+ dostępny na stronie infolinii. Pomoc telefoniczna konsultanta na infolinii Canal+.

CANAL+ to dawna platforma streamingowa NC Plus. 

Pomoc CANAL+

Aby otrzymać telefoniczną pomoc konsultanta Canal+ (Canal plus) wystarczy wybrać odpowiedni numer kontaktowy infolinii – numer do Canal Plus. 

Canal Plus telefon: 22 22 00 000

Koszt połączenia z infolinia Canal Plus jest zgodny z taryfą operatora

Pomoc można również uzyskać w każdym z salonów Canal+ działającym stacjonarnie. W całej Polsce znajduje się około 420 punktów obsługi klienta. Gdy zdarzają się problemy z zakupionymi kanałami na telewizorze lub różne usterki anteny, najbardziej przydatny będzie numer telefonu Canal+. Ten numer kontaktowy to 22 22 00 000 koszt połączenia za minutę jest zgodny z taryfą operatora.

CANAL+ kontakt

Może przydarzyć się, w której klient nie będzie w stanie połączyć się z kanałem z powodu awarii cyfrowej satelity. W takich sytuacjach konieczny jest kontakt do Infolinii Canal+. Możliwy jest on dzięki skontaktowaniu się z Canal+ za pomocą kontaktu telefonicznego i mailowego z Canal Plusem. 

Adres: W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, skrytka pocztowa nr 8, 02-100, Warszawa
NIP: 521-00-82-774
REGON: 010175861

Biuro Obsługi Klienta CANAL+

Dodatkowa pomoc dostępna dla klientów CANAL+ dostępna jest po zalogowaniu na konto w STREFIE CANAL+. W razie problemów technicznych na stronie jest szczegółowo opisana instrukcja rozwiązania problemów wraz ze zdjęciami komunikatów o błędzie.

Klienci cyfry plus mogą otrzymać także dodatkową pomoc po zalogowaniu się do konta w strefie infolinii Canal+. W przypadku problemów technicznych zaleca się odwiedzić witrynę internetową zawierającą szczegółowe informacje do rozwiązywania problemów z obrazami i komunikatami błędów.

Liczba wyświetleń: 90592