Elektrownia infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Elektrownia infolinia


Kategoria: operatorzy

Uzyskaj kontakt z elektrownią dzięki infolinii. Numer kontaktowy elektrowni dostępny na stronie infolinii. Dodatkowo dostępne numery infolinii dostawców energii elektrycznej.

Elektrownia kontakt

W przypadku przerw w dostawie prądu oraz problemów z dostępem do energii elektrycznej wiele osób poszukuje aktualnego numeru kontaktowego do elektrowni. Oprócz numeru na pogotowie elektryczne na stronie infolinii dostępne są numery kontaktowe do każdego z dostawców energii elektrycznej. Warto skorzystać z infolinii chcąc uzyskać pomoc lub zgłosić problemy. Numer do elektryków dostępny jest na stronie infolinii dla zainteresowanych. Warto wiedzieć, że numer do alarmowy do elektrowni działa na terenie całej Polski nie zależnie od dostawcy energii.

Pogotowie energetyczne telefon: 991

Na infolinii pogotowia energetycznego można zgłosić uszkodzoną infrastrukturę sieci energetycznej. Konsultantom telefonicznym infolinii elektrowni można również zgłosić nieprawidłowe działanie licznika czy przeprowadzone samodzielnie zmiany w instalacji.

Numer do pogotowia elektrycznego: 991

Warto wiedzieć, że podane numery kontaktowe prowadzą do centrali w danym obwodzie Polski. Z tego powodu kontaktując się z wybranym numerem do elektrowni  można uzyskać kontakt do poszczególnych oddziałów przykładowo numer telefonu do elektrowni Sokołów Podlaski czy numer do elektrowni Żyrardów.

Infolinia elektrowni kontakt

W Polsce energia jest dystrybuowana przez pięć firm. Każda z nich obsługuje odpowiedni obszar w Polsce. Kontakt z dostawcą energii jest możliwy poprzez infolinię telefoniczną. W przypadku problemów można skorzystać z numeru elektrowni lub infolinii operatora sieci energetycznej. Wybierając numer telefonu do elektrowni, należy pamiętać, aby skontaktować się z odpowiednim dostawcą energii.

Enea infolinia telefoniczna

Awarie oraz uszkodzenia zaleca się zgłaszać na numer całodobowej infolinii elektrowni 991. Operator sieci Enea prowadzi telefoniczną obsługę klienta w godzinach 7:00-19:00 w dni robocze pod numerem 611 111 111. Konsultanci telefoniczni Enea udzielają dzwoniącym na infolinie pomocy telefonicznej.

Numer do elektrowni Enea: 611 111 111

Energa infolinia

Mieszkańcy Polski północnej oraz centralnej są obsługiwani przez operatora Energa. Kontakt z dystrybutorem energii możliwy jest poprzez infolinię pod jednym z numerów 801 404 404 lub +48 58 767 43 50. Telefon infolinii Energa jest odbierany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. 

PGE infolinia

Sieć dystrybutora energii PGE obejmuje swoim obszarem cały blok wschodni oraz niektóre obszary centralne Polski. Mieszkańcy tego terenu chcąc skontaktować się z elektrownią, powinni również rozważyć kontakt z dostawcą energii elektrycznej. Infolinia PGE działa od 8:00 do 17:00 pod numerem 422 222 222. Warto dodać, że kontakt jest możliwy jedynie w dni robocze.

Telefon: 422 222 222

Tauron infolinia

Południowo-zachodnią część Polski obejmuje swoim zasięgiem Tauron. Mieszkańcy korzystający z usług Tauron Energy mogą skontaktować się z dystrybutorem energii elektrycznej poprzez infolinie 32 606 0 606 - numer do elektrowni Tauron. Pomoc telefoniczną na infolinii można uzyskać w dni robocze od 7:00 do 20:00.

Telefon: 32 606 0 606

Innogy Polska infolinia

Mieszkańcy Warszawy są obsługiwani przez Innogy Polska (dawniej RWE), kontakt z dostawcą energetycznym przez telefon pod numerem infolinii 22 821 46 46. Konsultanci są dostępni od 8:00 do 22:00.

Telefon: 22 821 46 46

Liczba wyświetleń: 4230