Sports Direct Infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


Sports Direct Infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z infolinia Sports Direct. Dane kontaktowe Sports Direct dostępne na stronie. Kontakt Sports Direct dzięki aktualnej infolinii.

Kontakt Sports Direct

Kontakt Sports Direct dostępny jest na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest skorzystanie z czatu online z konsultantem w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z Sports Direct. Drugim sposobem na uzyskanie kontakt Sports Direct jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Aby uzyskać dostęp do formularza, należy  wejść w opcje do skontaktowania się, wybrać opcje "send email", następnie wybrać temat i wcisnąć przycisk "STILL NEED TO CONTACT US". Jest to odnośnik do formularza kontaktowego, gdzie mamy możliwość wybrać temat rozmowy, następnie należy wprowadzić adres poczty internetowej, numer zamówienia oraz treść wiadomości. W jednym jak i drugim sposobie na uzyskanie kontakt Sports Direct należy wszelkie wiadomości przekazywać w języku angielskim, ze względu na to, że kontakt Sports Direct dostępny jest wyłącznie w języku angielskim.

Infolinia Sports Direct

Kontakt Sports Direct dostępny jest poprzez infolinię. Sports Direct nie posiada funkcjonującej infolinii telefonicznej. W przypadku Sports Direct zamiast infolinii telefonicznej mamy opcje chatu online z konsultantem Sports Direct. Infolinia Sports Direct poprzez chat online dostępna jest wyłącznie w języku angielskim. 

Liczba wyświetleń: 2289