Shopee infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Shopee infolinia


Kategoria: zakupy

Pomoc telefoniczną konsultantów Shopee. Kontakt BOK Shopee dla kupujących, dane kontaktowe Shopee. Infolinia Shopee dostępna pod numerem +48 221 520 001.

Shopee kontakt

Kontakt z konsultantami jest możliwy do uzyskania poprzez infolinię telefoniczną. Wszelkie zapytania mogą być również przesyłane do Biura Obsługi Klienta Shopee, poprzez e-mail. Dane kontaktowe Shopee udostępniono na stronie infolinii, aby w łatwy sposób uzyskać kontakt ze sklepem Shopee.

Kontakt Shopee jest również dostępny poprzez formularz kontaktowy. Wiadomości wysyłane poprzez arkusz są przesyłane do Biura Obsługi Klienta Shopee. W formularzu kontaktowym należy zaznaczyć odpowiednie opcje oraz uzupełnić dane kontaktowe. Kontakt Shopee jest realizowany głównie telefonicznie.

Adres Shopee

SHPL sp. z o.o.
ul. Towarowa 28
00-839 Warszawa

Infolinia Shopee

Shopee infolinia działa w wybranych godzinach. Mimo braku całodobowej infolinii Shopee, godziny pracy konsultantów telefonicznych są na tyle szerokie, aby w łatwy sposób uzyskać pomoc telefoniczną. Numer infolinii jest obsługiwany w dni robocze od 8:00 do 17:00 oraz w weekend od 10:00 do 19:00. W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z zamówieniem zaleca się kontakt z infolinią Shopee w godzinach jej pracy.

Shopee Infolinia: +48 221 520 001

 

Liczba wyświetleń: 8497