SFD Infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


SFD Infolinia


Kategoria: zakupy

Aktualne dane kontaktowe sklepu sportowego SFD. Szybkie rozwiązywanie problemów z zamówieniem SFD. Telefoniczny kontakt z konsultantem działu obsługi klienta SFD.

Biuro obsługi Klienta SFD

W razie pytań dotyczących dostawy, płatności, zamówień ich realizacji warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta SFD. Na stronie znajduje się sekcja najczęściej kierowanych w stronę konsultantów pytań. Na wszystkie powtarzające się pytania odpowiedź znajduje się w sekcji Pomoc.

Jeśli kontakt  z konsultantem nadal jest konieczny, istnieje możliwość uzyskania łączności telefonicznej oraz mailowej. Wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie, uzyskamy pełną, szybką i profesjonalną pomoc konsultanta obsługi klienta SFD.

Pomoc konsultanta można również uzyskać poprzez dostępny na stronie czat online. Odpowiedzi na czacie zwykle uzyskiwane są w 10 minut. 

Telefon SFD

Kontakt telefoniczny z Biurem obsługi klienta SFD można uzyskać, dzwoniąc pod numer: 77 544 60 96. Infolinia kontaktowa czynna jest od poniedziałku do piątku między 8:00 a 20:00.

Dane kontaktowe SFD

SFD S.A.
ul. Głogowskiej 41, 45-315 Opole

Liczba wyświetleń: 2204