Selectshop infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Selectshop infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Selectshop poprzez infolinię telefoniczną sklepu. Kontakt Selectshop przez telefon oraz online. Infolinia Selectshop 530 597 955.

Selectshop kontakt

Warto znać dostępne metody kontaktu w przypadku potrzeby skontaktowania się z obsługą klienta Selectshop. Kontakt Selectshop realizowany jest na wiele sposobów, jednak najpopularniejszym wśród zainteresowanych jest infolinia telefoniczna. Nie jest to jedyny sposób na uzyskanie kontaktu. Selectshop udostępnia swoim klientom formularz kontaktowy. Warto wiedzieć, że pracownicy Biura Obsługi Klienta Selectshop odpowiadają na zapytania w szybkim tempie.

Przy wysyłaniu wiadomości do Selectshop przez formularz lub bezpośrednio mailowo, zaleca się podanie loginu lub adresu e-mail. Może to przyśpieszyć odpowiedź. 

E-mail: [email protected] 

Selectshop adres

selectshop.pl
ul. Boya-Żeleńskiego 11, 35-105 Rzeszów

Infolinia Selectshop

Chcąc skontaktować się z Selectshop można skorzystać z infolinii telefonicznej. Selectshop infolinia działa, aby klienci w łatwy sposób mogli uzyskać potrzebne informacje dotyczące złożonych lub planowanych zamówień. Konsultanci telefoniczni infolinii Selectshop obsługują telefon od 9:00 do 17:00 w dni robocze. Numer

Selectshop telefon: 530 597 955  

Liczba wyświetleń: 533