Prada infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Prada infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt z domem mody Prada możliwy dzięki infolinii. Skorzystaj z pomocy konsultantów Prada na infolinii. Telefoniczny kontakt możliwy pod numerem 18 77 99 77 232

Prada kontakt

Klienci Prada mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Prada poprzez infolinię telefoniczną. Nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z domem mody. Prada oferuje również możliwość kontaktu online. Uzyskać pomoc konsultantów Biura Obsługi Klienta Prada można po wypełnieniu formularza kontaktowego. Wiadomości mogą być kierowane w języku angielskim lub hiszpańskim. W zależności od wyboru klienta w takim języku zostanie odesłana odpowiedź oraz udzielona pomoc.

Kontakt z pracownikiem Prada jest możliwy także przez czat online na stronie. Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z telefonicznej pomocy — Prada infolinia.

Infolinia Prada — telefon

Obsługa klienta na infolinii Prada jest możliwa w wybranych godzinach. Dzwoniąc na numer infolinii Prada, można uzyskać pomoc konsultantów w języku angielskim lub hiszpańskim. Konsultanci telefoniczni na infolinii Prada pod numerem 18779977232 udzielają potrzebnej pomocy dzwoniącym. Obsługa Klienta Prada prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-22:00 oraz w soboty od 9:00 do 20:00. 

Prada telefon: 18779977232

 

Liczba wyświetleń: 976