Pepco Infolinia | Numer, adres, informacje dodatkowe, telefon, kontakt


Pepco Infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia Pepco to najszybszy sposób na rozwiązanie problemu z zakupami. Kontakt z Pepco jest dostępny na wiele sposobów. Nr tel pepco jest online

Kontakt telefoniczny z infolinią PEPCO jest możliwy na kilka sposobów. Wszystkie telefony do PEPCO są udostępnione w wyszukiwarce online. Każdy numer do Pepco jest dostepny w danych godzinach. Każda infolinia pepco działa nie tylko w dni robocze. Warto zapoznać się, z które soboty działa infolinia pepco. 

Infolinia Pepco 

tel: +48 61 62 88 999 Biuro Obsługi Klienta

Opłata zgodnie z regularną taryfą twojego operatora sieci

Dostępne
Pn-Pt: 09:00 - 19:00
Sob: 10:00 - 17:00

Alternatywne metody kontaktu z Pepco
email: [email protected] (ochrona danych osobowych Pepco)
[email protected] (kontakt dla klienta Pepco)

Liczba wyświetleń: 2413


Sieć sklepów PEPCO

Jeżeli zakupiony produkt nie spełnił oczekiwań, trzeba go zwrócić. Posiadając numer zamówienia można połączyć się z infolinią pepco i sprawdzić w jaki sposób można zrobić zakupiony towar. Wszelkie informacje dotyczące zwrotów i reklamacji są udzielane jeżeli wybierze się właściwy numer pepco. Sklepy pepco działają w wielu miastach. każde miasto posiada unikatowy numer pepco. Każda infolinia pepco działa zawsze tak samo. Specjalnie wyszkoleni pracownicy BOK Pepco są w stanie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Wybierając numer pepco, trzeba liczyć się z zajętą linią. Warto wybrać alternatywną metodę kontaktu z pepco. Numer telefonu do pepco to nie jedyna opcja, dzięki, której można połączyć się z centrum obsługi klienta pepco. Poza numerem telefonu pepco istnieje także adres e-mail pepco. Wysłanie wiadomości przez e-mail pepco jest wygodne i szybkie. Wiadomość e-mail do pepco można wysłać w dowolnym momencie.