OleOle infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


OleOle infolinia


Kategoria: zakupy

Pomoc telefoniczna konsultantów BOK OleOle. Uzyskaj pomoc telefoniczną dzięki infolinii OleOle. Aktualne dane kontaktowe OleOle, infolinia aktywna pod numerem 8 12 812 812.

OleOle kontakt

Kontakt z OleOle poza infolinią możliwy jest także poprzez stronę internetową. Warto skorzystać z pomocy online w przypadku gdy konsultanci infolinii zakończyli pracę. pomoc poprzez internet można uzyskać, logując się do konta OleOle, następnie należy wybrać odpowiednie zamówienie. Takim sposobem można uzyskać adres poczty elektronicznej konsultanta zajmującego się zamówieniem.

Kontakt OleOle jest możliwy poprzez formularz kontaktowy. Arkusz jest dostępny na stronie sklepu.

Adres OleOle

Korespondencje listowną można przesyłać na poniższy adres.

Sklep Internetowy OleOle!
Ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Infolinia OleOle

Centrum Obsługi Klienta OleOle obsługuje infolinię telefoniczną. Warto zadzwonić na podany numer telefonu OleOle, aby uzyskać dodatkowe informacje oraz odpowiedni na pytania. Konsultanci telefoniczni obsługują infolinię przez cały tydzień. W dni robocze od 8:00 do 21:00, natomiast w weekendy można dodzwonić się na infolinię od 9:00 do 18:00.

Telefon: 812 812 812

Infolinia reklamacyjna OleOle działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00 oraz soboty od 9:00 do 17:00. Infolinia reklamacyjna obsługuje zgłoszenia reklamacji produktów.

Liczba wyświetleń: 993