OBI infolinia | Informacje dodatkowe, telefon, numer, adres, kontakt


OBI infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia OBI to łatwy sposób na zamawianie produktów. Poprzez kontakt z obi, można szybko sprawdzić dostępność towarów. Nr tel obi jest zawsze online.

Kontakt z obi to możliwość sprawdzenia, czy dany produkt jest dostępny w sklepie stacjonarnym. Infolinia obi online to właściwe miejsce, do którego zawsze warto się dodzwonić. Wszystkie numery do obi znajdują się uporządkowane na stronie online. Infolinia OBI służy do kontaktowania się ze sklepem

Biuro Obsługi Klienta OBI

 

Zakupy w OBI przez telefon!

Infolinia sklepu budowlanego OBI jest dostępna pod numerem telefonu Infolinię 800 624 624

 

Dział obsługi klienta jest dostępny pod numer 800 624 624
 *Infolinia OBI czeka na Twój telefon od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 9:00-19:00

Kontakt e-mail OBI
e-mail: [email protected]

adres: [email protected] lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego nas tronie OBI

 

 

Liczba wyświetleń: 5014


Infolinia OBI

Zakupów potrzebnych materiałów budowlanych umożliwia infolinia obi. Szczegółowa oferta sklepu obi jest dostępna poprzez kontakt z obi. Wszystkie infolinie obi są dostępne na stronie z numerami. Infolinia obi posiada niezbędne informacje, potrzebne do dalszego procesu. Infolinia Obi podpowie i doradzi jakie produkty są aktualnie najbardziej pożądane i modne. Telefon Obi znajduje się zawsze na aktualnej stornie z numerami telefonów. Infolinia obi służy zawsze pomocą.

BOK OBI 

Infolinia Obi czy call center sklepu obi to wiele usług, jakie oferuje market budowlany. Pracownicy infolinii Obi bez problemu wykonają żądaną usługę. Dostawa z każde miejsce w Polsce to żadne wyzwanie.