New Balance infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


New Balance infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt z New Balance możliwy mailowo oraz telefonicznie dzięki infolinii. New Balance infolinia po polsku pod numerem 17 858 10 19. Kontakt z BOK New Balance Polska.

New Balance kontakt

Kontakt dla klientów New Balance po polsku możliwy jest przez telefon oraz online. Chcąc uzyskać kontakt mailowy z New Balance należy wysłać wiadomość na odpowiedni adres poczty elektronicznej. W przypadku problemów z zamówieniami ze sklepu online New Balance warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta New Balance.

E-mail: [email protected]

Jeżeli mail dotyczy zrealizowanego zamówienia, warto w treści podać jego numer oraz podstawowe dane kontaktowe zamawiającego w celu uzyskania szybszej pomocy konsultantów.

Adres New Balance

ul. Ciasna 10, 35-232 Rzeszów

Infolinia New Balance

Chcąc uzyskać pomoc telefoniczną konsultantów BOK New Balance zaleca się korzystanie z telefonicznej infolinii pod numerem 17 858 10 19. Kontakt na infolinii New Balance jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

New Balance telefon: 17 858 10 19

Warto wiedzieć, dzwoniąc na podany numer infolinii New Balance koszty połączenia ponosi klient zgodnie z taryfą operatora.

Liczba wyświetleń: 5251