Infolinia Moliera 2 | kontakt, telefon, adres


Infolinia Moliera 2


Kategoria: zakupy

Dane kontaktowe Moliera 2 dostępne na stronie infolinii. Warto skorzystać z pomocy zaawansowanych konsultantów w celu uzyskania informacji.

Moliera 2 dane kontaktowe

Moliera 2 to miejsce, gdzie luksus spotyka się z modą, a produkty przyciągają klientów z całego świata. Aby zapewnić kompleksową obsługę klienta, Infolinia Moliera 2 oferuje kilka różnych sposobów kontaktu. Na oficjalnej stronie internetowej Moliera 2 można znaleźć prosty w obsłudze i wygodny formularz kontaktowy Moliera 2. Dla osób preferujących bezpośrednie wysłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej również jest taka możliwość. Dodatkowo Moliera 2 udostępnia specjalny numer telefonu, dla klientów preferujących kontakt głosowy. Inną formą kontaktu głosowego jest dołączenie do video doradcy, który jest dedykowanym konsultantem zakupowym. Ostatnią formą kontaktu jest Messenger, umożliwiający skontaktowanie się w wyznaczonych godzinach.

Infolinia Moliera 2 kontakt

Chcąc uzyskać kontakt z infolinią Moliera 2 należy skorzystać z dostępnych form kontaktu. Pierwszą z nich jest wypełnienie prostego w obsłudze i intuicyjnego formularza kontaktowego. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową producenta i przejść do sekcji kontakt Moliera 2. Następnie wypełnić odpowiednie pola danych w arkuszu takie jak imię, adres e-mail i treść wiadomości. Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do biura obsługi klienta Moliera 2. Dla osób chcących wysłać bezpośrednio swoje zapytanie istnieje taka możliwość poprzez adres elektronicznej poczty internetowej. Należy przesłać swoje zapytanie na adres [email protected]. Konsultanci odpowiadają na wysłane zapytanie do 48 godzin roboczych. Inną formą kontaktu jest napisanie zapytania na Messenger dostępny w wyznaczonych godzinach obsługi biura klienta. Dodatkowo dla osób preferujących kontakt video dostępna jest również taka opcja na stronie internetowej.

Moliera 2 telefon

Telefon Moliera 2 dostępny jest dla klientów preferujących kontakt głosowy. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu Moliera 2 +48 22 47 000 01. Konsultanci odbierają przychodzące telefony tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 19. W soboty od godziny 11 do 15 a w niedziele handlowe od 11 do 14. Kontakt telefoniczny jest bardzo szybką formą skontaktowania się z Moliera 2. Warto jednak przed próbą jakiegokolwiek kontaktu zapoznać się ze specjalną sekcją FAQ. Zawiera ona listę najczęściej zadawanych przez klientów pytań, co z kolei pozwala na znalezienie odpowiedzi na swoje zapytanie bez konieczności skontaktowania się.

Liczba wyświetleń: 379