Merkury Market infolinia | Kontakt, zwrot towaru, telefon, adres


Merkury Market infolinia


Kategoria: zakupy

Reklamacje Merkury Market zwroty. Aktualny telefon kontaktowy, Merkury Market infolinia, kontakt do centrali. Merkury Market zakupy na telefon.

Merkury Market kontakt

Sklep remontowo-budowlany Merkury Market kontakt ze swoimi klientami obsługuje poprzez każdy z oddziałów lub poprzez centralę główną. W zależności od preferencji konsument może skontaktować się ze sklepem w najbliższej okolicy lub główną centralą firmy poprzez infolinię. Merkury Market kontakt realizuje również online z wykorzystaniem formularza kontaktowego.

Merkury Market to spółka ze swoją siedzibą w Krośnie, biuro obsługuje połączenia pod numerem 13 433 03 65. Należy wiedzieć, że nie jest to infolinia a numer Merkury Market obsługiwany jest przez pracowników sekretariatu. 

Adres: ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno
Telefon: 13 433 03 65
E-mail: [email protected]

Merkury Market zwrot towaru

Zamawiając produkty przez sklep internetowy Merkury Market, konsument ma prawo do zwrotu towarów do 14 dni od chwili wejścia w posiadanie przedmiotów. Merkury Market zwroty towarów przyjmuje w dowolnym sklepie Merkury Market, placówce Abra S.A w której odebrano towar osobiście lub pocztą na wskazany przez sprzedawcę adres wraz z potrzebnymi dokumentami.

Merkury Market reklamacje

Reklamacje produktów z wadą w Merkury Market, dotyczą oczywiście zamówień stacjonarnych, ale i tych złożonych online. Reklamacje w Merkury Market obsługiwane są zgodnie z obowiązującym prawem konsumentów.

Telefon:  (13) 43 303 65 wew. 881
E-mail: [email protected]

Merkury Market infolinia

Telefoniczna infolinia Merkury Market działa pod odpowiednim numerem. Klienci, wybierając Merkury Market telefon mogą uzyskać wsparcie konsultantów telefonicznych oraz pomoc w składaniu zamówienia. Warto wiedzieć, że Merkury Market infolinia pozwala również na złożenie zamówienia. 

Telefon kontaktowy sklepu Merkury Market dostępny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-20:00.

Merkury Market telefon: (13) 43 22 391

Dla osób które nie posiadają pilnych zapytań, przygotowano również adres poczty elektronicznej na który można skierować wiadomości. Oczywiście odpowiedzi na wiadomości mailowe odsyłane są do klientów jak najszybciej. 

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 4178