Kross Infolinia | Kontakt, dane kontaktowe, telefon, numer, adres


Kross Infolinia


Kategoria: zakupy

Skorzystaj z infolinia Kross. Kontakt Kross dostępny po skorzystaniu z infolinii. Aktualne dane kontaktowe dostępne na stronie. Skontaktuj się z Kross dzięki infolinii.

Kontakt Kross

Do uzyskania kontakt Kross istnieją trzy możliwości. Pierwszą jest skorzystanie z działającej infolinii. Aby skorzystać ze wsparcia infolinia Kross, należy wykonać połączenie na odpowiedni numer telefonu. Kolejną metodą na uzyskanie kontakt Kross jest skorzystanie dostępnej poczty elektronicznej. Adres e-mail, na jaki należy wysłać wiadomość to [email protected] . Trzecią metodą na kontakt Kross jest skorzystanie z dostępnego na stronie formularza. Do poprawnego wypełnienia formularza należy podać imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, a następnie wybrać temat pytania i wprowadzić treść wiadomości.
Adres e-mail: [email protected]

Infolinia Kross

Jedną z metod na uzyskanie kontakt Kross jest skorzystanie z działającej infolinii. Aby skorzystać z infolinia Kross, należy wykonać połączenie telefoniczne. Numer, na jaki trzeba zadzwonić do uzyskania kontaktu z biurem obsługi klienta to 29 752 11 00. Po wykonaniu połączenia konsultanci BOK odpowiedzą na wszelkie pytania związane z Kross. Warto również wspomnieć, że biuro obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 16:00, więc chcąc skontaktować się z infolinia Kross należy dzwonić w podanych godzinach.
Numer telefonu: 29 752 11 00

Liczba wyświetleń: 837