Jubitom infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Jubitom infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Jubitom przez telefon. Infolinia Jubitom dostępna dla zainteresowanych. Na stronie infolinii dostępne dane kontaktowe Jubitom.

Infolinia Jubitom

Telefoniczna obsługa klienta Jubitom jest realizowana przez konsultantów telefonicznych na infolinii sklepu. Infolinia Jubitom jest dostępna pod jednym trzema numerami telefonu. Chcąc skontaktować się telefonicznie z Jubitom warto skorzystać z jednego z numerów infolinii. Połączenia telefoniczne są odbierane od 8:00 do 16:00 w dni robocze. Jubitom infolinia działa także w formie elektronicznej, pytania do BOK można przesyłać na adres [email protected].

Jubitom telefon

667 778 049

667 778 082

667 778 838

Jubitom kontakt

Poza infolinią telefoniczna dostępny jest kontakt Jubitom online. Sklep posiada własny formularz kontaktowy na stronie internetowej sklepu. Umożliwia on kontakt z Biurem Obsługi Klienta Jubitom. Bezpośrednio bez potrzeby korzystania z formularza można skontaktować się z Jubitom z działem reklamacji poprzez wysłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej [email protected]. Produkty zwracane należy wysłać na adres firmy Jubitom. Należy pamiętać, aby do paczki dołączyć kartę gwarancyjną.

Adres: Jubitom, ul. Partyzantów 79, 84-230 Rumia

Liczba wyświetleń: 771