Inter Cars infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Inter Cars infolinia


Kategoria: zakupy

Potrzeby kontakt do Inter Cars? Uzyskaj aktualne informacje kontaktowe dzięki stronie infolinii. Inter Cars infolinia dostępna, chcąc uzyskać pomoc telefoniczną, warto zadzwonić na numer.

Inter Cars kontakt

Inter Cars udostępnia swoim klientom formularz kontaktowy jako główną formę kontaktu. Wypełniając formularz danymi kontaktowymi, można zamówić połączenie z konsultantem telefonicznym, ale także wysłać zapytanie o konkretny produkt zgłosić problem, reklamacje oraz inne. Wiadomości od klientów są przetwarzane przez pracowników BOK Inter Cars. Osoby preferujące bezpośredni kontakt Inter Cars mogą skorzystać z poczty elektronicznej [email protected]

Dane kontaktowe Inter Cars — telefon, adres

Sekretariat Inter Cars mieście się w Warszawie. Chcąc skontaktować się z biurem, można skorzystać z podanego numeru (nie jest to infolinia Inter Cars jedynie kontakt do biura).

Adres: ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa
Telefon: 801 80 20 20

Infolinia Inter Cars

Klienci Inter Cars mogą uzyskać pomoc, wybierając odpowiedni numer infolinii. Kontakt przez telefon Inter Cars jest możliwy dzięki konsultantom telefonicznym Inter Cars. Przed połączeniem warto upewnić się, w jakich godzinach dostępna jest infolinia Inter Cars.

Inter Cars telefon: 22 511 30 30

Liczba wyświetleń: 1610