Gino Rossi infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Gino Rossi infolina


Kategoria: zakupy

Aktualne dane kontaktowe Gino Rossi. Pomoc telefoniczna dla klientów Gino Rossi. Biuro Obsługi Klienta Gino Rossi dostępne pod numerem. Gino Rossi zwrot. Gino Rossi reklamacja.

Gino Rossi Kontakt

Kontakt z działem obsługi klienta internetowego sklepu Gino Rossi dostępny poniżej. Pomoc możliwa dzięki infolinii Gino Rossi.

Telefon: +48 22 123 01 25

Numer jest obsługiwany przez konsultantów Gino Rossi od 8:00 do 17:00 w dni robocze (poniedziałek-piątek).

E-mail: [email protected]
Adres e-sklepu: ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

Gino Rossi dane kontaktowe (firma)

Adres:

Gino Rossi S.A.
ul. Owocowa 24, 76-200 Słupsk

Gino Rossi reklamacja

Jeżeli jakość produktu Gino Rossi nie jest zadowalająca lub produkt posiada wadę każdemu kupującemu, przysługuje prawo do zwrotu. Produkty należy przygotować do wysyłki, ze strony wydrukować formularz zwrotu. Po wypełnieniu arkusza należy go umieścić w opakowaniu wysyłkowym razem z produktami. Istnieje możliwość wysłania produktów za darmo, korzystając z etykiety zwrotnej. (w przypadku jej braku zachęcamy do kontaktu) Pudełko należy podpisać "Reklamacja".

Adres do wysyłki:

sklep internetowy gino-rossi.com [eobuwie.pl S.A.]
Dział Reklamacji
Nowy Kisielin -Naukowa 15, 66-002 Zielona Góra

Gino Rossi Zwroty

Zwrot produktów zostanie zaakceptowany w przypadku gdy są one nieużywane. W innym przypadku zwrot nie zostanie zaakceptowany. Pierwszą czynnością konieczną do dokonania zwrotu jest wydruk i uzupełnienie formularza zwrotu. W opakowaniu do wysyłki należy umieścić produkty i formularz. Na paczce konieczne jest umieszczenie etykiety zwrotnej (była ona dołączona od paczki) oraz napisu "Zwrot gino-rossi.com". Paczkę należy wysłać kurierem. Zwrot środków za zamówione produkty zostanie przyznany w ciągu 3-5 dni roboczych od chwili akceptacji zwrotu.

Adres do zwrotu

sklep internetowy gino-rossi.com [eobuwie.pl S.A.]
Dział Zwrotów
Nowy Kisielin - Naukowa 15, 66-002 Zielona Góra

Liczba wyświetleń: 1479