Infolinia gazownia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia gazownia


Kategoria: operatorzy

Kontakt z gazownią możliwy dzięki infolinii. Uzyskaj numer telefonu do gazowni dzięki stronie infolinii. Kontakt z gazownią możliwy online oraz przez telefon pod numerem

Gazownia infolinia

Jeżeli chodzi o infolinię gazową — pogotowie gazowe — w nagłych przypadkach, należy dzwonić bezpośrednio na numer pogotowia gazowego. telefon jest obsługiwany na terenie całej Polski. Dodatkowo infolinia gazowa dostępna jest całodobowo pod numerem 992. Pogotowie gazowe udziela pomocy w przypadku zagrożeń, usuwa awarie oraz zapewnia dostęp do gazu.

Numer telefonu do gazowni: 992

Numer do gazowni działa przez całą dobę. jest to konieczne ze względu jak duże zagrożenie wynika z przecieku gazu. Wybierając numer do gazowni należy pamiętać, że konsultanci telefoniczni obsługują połączenia z całej Polski dlatego czas oczekiwania może być nieco wydłużony. 

Gazownia kontakt

Na terenie Polski gaz w głównej mierze dostarczany jest przez PSG (Polską Spółkę Gazownictwa) oraz PGNiG. Kontakt z każdą z firm jest prowadzony telefonicznie jednak pod innymi numerami kontaktowymi. 

Chcąc skontaktować się z PGNiG, warto skorzystać z przygotowanej infolinii PGNiG. Na stronie przygotowano konkretne dane kontaktowe oraz spis każdego z dostępnych na terenie Polski Biura Obsługi Klienta PGNiG. Dostawca gazu realizuje kontakt z klientem telefonicznie, online oraz stacjonarnie.

Osoby poszukujące danych kontaktowych dostawcy gazu PSG mogą skorzystać z przygotowanej strony infolinii Polskiej Spółki Gazownictwa. Ze względu na dostępność wielu Biur Obsługi Klienta, numer infolinii ogólnej nie jest dostępny. Kontakt jest realizowany pod różnymi numerami, biorąc pod uwagę lokalizacje dzwoniącego.

Warto również wiedzieć, że ogólnopolski numer do gazowni może podać telefon do wybranego oddziału na w pobliżu dzwoniącego np. numer telefonu do gazowni Poznań czy numer telefonu do gazowni Szczecin.

Liczba wyświetleń: 3144