Frisco infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


Frisco infolinia


Kategoria: zakupy

Frisco kontakt udostępniono na stronie infolinii. Aktualne dane kontaktowe Frisco dostępne. Uzyskaj połączenie telefoniczne z BOK Frisco pod numerem (+48) 22 331 50 00

Frisco to internetowy supermarket, zdobywający popularność wśród klientów ze względu na konkurencyjne ceny oraz szybką dostawę. Dowóz wszystkich produktów realizowany jest w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i okolicach. Frisco obsługuje również dostawę na terenie całego kraju dzięki współpracy z firmą DPD. W przypadku zamówień poza wymienionymi wyżej miastami wybór niektórych produktów może okazać się niemożliwy.

Frisco kontakt

Kontakt z supermarketem Frisco jest możliwy telefoniczni poprzez infolinię. Dostępny jest również kontakt dla klientów preferujących kontakt online. W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z zamówieniem należy wysłać wiadomość na adres Biura Obsługi Klienta.

E-mail: [email protected] 

Adres Frisco

ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

Frisco infolinia

Problemy z zamówieniem mogą być również zgłaszane telefoniczne na infolinii kontaktowej Frisco. Warto skorzystać z infolinii telefonicznej Frisco chcąc uzyskać natychmiastową pomoc konsultantów. Zaleca się sprawdzić godziny dostępności numeru infolinii Frisco przed wykonaniem połączenia.

Telefon Frisco: (+48) 22 331 50 00

Liczba wyświetleń: 1034