Evenemen infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Evenemen infolinia


Kategoria: zakupy

Uzyskaj kontakt Evenemen dzięki infolinii. Dane kontaktowe Evenemen dostępne na stronie. Evenemen kontakt dla klientów dostępny drogą mailową i telefoniczną.

Kontakt Evenemen

Aby uzyskać kontakt Evenemen, istnieje kilka możliwości. Pierwszą z nich jest skorzystanie z infolinii i wykonanie połączenia na podany numer telefonu. Inną metodą na skontaktowanie się z Evenemen jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej to [email protected]. Warto wspomnieć, że ten rodzaj kontakt Evenemen wymaga więcej czasu na uzyskanie odpowiedzi w przeciwieństwie do skorzystania z infolinia Evenemen
adres e-mail: 
[email protected]

Infolinia Evenemen

Kontakt Evenemen można uzyskać dzięki działającej infolinii. Aby skorzystać z infolinia Evenemen i skontaktować się z biurem obsługi klienta należy wykonać połączenie telefoniczne. Infolinia Evenemen posiada dwa numery, na które można zadzwonić. Numery telefonu infolinia Evenemen to 501 174 393 oraz 512 103 222. Warto wspomnieć, że korzystanie z infolinia Evenemen w celu skontaktowania się z biurem obsługi klienta jest najszybszą z dostępnych metod skontaktowania się.
numer telefonu: 501 174 393
numer telefonu: 512 103 222

Liczba wyświetleń: 668