Dropsy infolinia | Numer, dane kontaktowe, pomoc techniczna


Dropsy infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia Dropsy, numer telefonu i dane kontaktowe do Dropsy. Łatwo dostępny kontakt do aplikacji odzieżowej Dropsy.

Infolinia Dropsy

Dropsy to aplikacja mobilna polegająca na powiadamianiu użytkowników na temat dropów markowych ubrań, butów i lifestylu lub promocje z nimi związanych, która dostępna jest na androida oraz system IOS. Kontakt do aplikacji Dropsy następuje poprzez pocztę elektroniczną, poczty tradycyjnej, formularz kontaktowy oraz numeru telefonu do infolinii. Aby odnaleźć regulamin, czy też gotowe odpowiedzi w zakładce FAQ Dropsy można je odszukać na stronie internetowej Dropsy.

Aby skontaktować się z Dropsy poprzez adres e-mail, należy napisać pod [email protected], konsultanci rozpatrzą wysłaną wiadomość i odpowiedzą w najszybszym możliwym czasie. Istnieje również kontakt poprzez pocztę tradycyjną pod adresem ul.Podleśna 12c, 05-092 Łomianki. Należy pamiętać, że konsultanci Dropsy pracują w dni robocze w określonym, lecz nie podanym dokładnie czasie. Formularz kontaktowy Dropsy znajduje się za to na stronie internetowej dropsy, należy wpisać poprawny mail, ponieważ na podany adres przyjdzie odpowiedź oraz wiadomość kierowaną od supportu Dropsy.

Numer telefonu Dropsy: 510 407 702

Adres E-mail Dropsy: [email protected]

Adres kontaktowy Dropsy: ul.Podleśna 12c, 05-092 Łomianki

Numer Dropsy

Numer kontaktowy do Dropsy jest czynny w godzinach pracy konsultantów w dni robocze, należy kontaktować się w tym czasie, aby uzyskać szybką odpowiedź. Numer kontaktowy Dropsy to 510 407 702, należy do sklepu Dropsy i należy kontaktować się w celu problemów lub pytań dotyczących firmy.

Liczba wyświetleń: 250