Deezee infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Deezee infolinia


Kategoria: zakupy

Na stronie infolinia dostępny aktualny Deezee kontakt dla klientów. Telefoniczna infolinia Deezee działa od 8:00 do 16:00 w dni robocze. Deezee kontakt ☎ 534 644 447.

Deezee kontakt

Deezee to sklep internetowy, w ofercie którego można odnaleźć modne ubrania, buty i akcesoria dla kobiet. Aby skontaktować się z obsługą klienta, można skorzystać z infolinii telefonicznej Deezee lub innych dostępnych form kontaktu. Wszystkie dane kontaktowe oraz sposoby na skontaktowanie się z Deezee dostępne są na stronie infolinii. 

Deezee kontakt możliwy jest do zrealizowania poprzez formularz kontaktowy. Aby wiadomość mogła zostać wysłana do BOK Deezee, należy wypełnić wymagane pola. Dodatkowo kontakt Deezee jest możliwy bezpośrednio bez potrzeby korzystania z formularza. Zapytania można kierować na adres [email protected].

E-mail: [email protected] 

Deezee adres — zwroty, siedziba

Adres do zwrotów Deezee:
DeeZee.pl Dział Zwrotów i Reklamacji
ul. Krakowska 87, 32-050 Skawina

Siedziba Deezee:
DEEZEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Krakowska 87, 32-050 Skawina

Infolinia Deezee

Deezee infolinia działa w formie elektronicznej, ale jest również dostępna telefonicznie. Numer infolinii Deezee jest obsługiwany od 8:00 do 16:00 w dni robocze. Deezee infolinia działa pod numerem 534 644 447. Dodatkowo kontakt z obsługą klienta Deezee jest możliwy przez czat w aplikacji Messenger.

Deezee telefon: 534 644 447

Liczba wyświetleń: 1323