Copart USA infolinia | Kontakt, telefon, dane kontaktowe, adres


infolinia Copart USA


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z infolinią Copart USA! Potrzebny telefon do Copart USA? Połącz się z Copart USA! Uzyskaj kontakt z Copart USA infolinia!

Copart USA infolinia

Copart USA —  Amerykański oddział ogólnoświatowej firmy, który oferuje usługi aukcyjne. Na stronie można brać udział w aukcji auta w 100% online. Specjalnie dla klientów powstał Copart USA obsługa klienta, który jest dostępny całodobowo. Eksperci z firmy pomogą rozwiązać każdy problem powstały w wyniku korzystania z usług Copart USA. Copart USA kontakt dostępny jest telefonicznie, mailowo i za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Copart USA pomoc telefoniczna

Copart USA telefon nie ma jednego dedykowanego numeru dla klientów. Aby skontaktować się z oddziałem Copart USA, wystarczy zadzwonić pod numer poszczególnego wydziału Copart infolinia. Chcąc skontaktować się internetowo, można użyć adresu mailowego: [email protected], użyć formularza lub czatu dostępnego na stronie Copart USA. Biuro czynne jest w godzinach 7-19 od poniedziałku do piątku. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące licytowania, kupowania, wysyłania licencji firmowych, opłat za zakupione produkty. Siedziba firmy znajduje się w Dallas na ulicy 14185 Dallas Parkway w stanie Teksas. 

Copart USA zakupy

Licytowanie na Copart z USA to nic trudnego. Wystarczy się zarejestrować i zacząć licytować. Bycie członkiem Copart daje możliwość przeglądania bogatej oferty sprzedawanych hurtowo, używanych i wycofanych z użytku aut, ciężarówek oraz SUV-ów. Członkostwo w firmie ma trzy opcje. Pierwsza opcja jest darmowa i oferuje oglądanie wybranej aukcji, dodawanie pojazdów do listy obserwowanych oraz tworzenie powiadomień o pojazdach. Druga opcja zwana "podstawową" kosztuje 59 USD i pozwala na oglądanie wielu aukcji i licytowanie do 1200 USD bez kaucji. Trzecia opcja "premium" oferuje wszystkie zalety członkostwa podstawowego, umożliwia licytowanie wielu pojazdów naraz do kwoty 100 tys. USD dziennie, ma priorytet w otrzymywaniu pomocy w oddziale oraz telefonicznie.

Copart USA numer telefonu: (707) 646-2104

Copart USA adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 327