Bilkom infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Bilkom infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt z Bilkom możliwy dzięki infolinii. Uzyskaj kontakt z konsultantem Bilkom. Aktualne dane kontaktowe Bilkom udostępniono na stronie infolinii. Telefon Bilkom.

Bilkom kontakt

Kontakt z Bilkom jest możliwy dzięki infolinii. Dodatkowo dla zainteresowanych udostępniono odpowiednie dane kontaktowe. Kontakt Bilkom jest możliwy do uzyskania poprzez pocztę elektroniczną. Wystarczy wysłać wiadomość z zapytaniem na podany adres e-mail.

E-mail: [email protected]

Adres Bilkom

Aleje Jerozolimskie 142A, Warszawa

Infolinia Bilkom

Jedyną formą infolinii dla klientów Bilkom jest formularz kontaktowy. Taka forma infolinii pozwala przesłać wiadomość do Biura Obsługi Klienta. Konsultanci infolinii Bilkom odbierają wiadomości od klientów dotyczące subiektywnych opinii na temat oferowanych usług. Formularz pozwala na zgłoszenie reklamacji oraz zadania pytań dotyczących systemu, faktur i konta Bilkom. Infolinia Bilkom realizowana poprzez formularz kontaktowy jest wygodnym sposobem na uzyskanie pomocy online.

Bilkom telefon

Połączenie telefoniczne z BOK Bilkom nie jest obecnie możliwe. Wynika to z faktu nieposiadania przez Bilkom numeru kontaktowego dla klientów. Wszelki kontakt jest realizowany poprzez infolinię. Telefon Bilkom może zostać uruchomiony pod numerem. W takim przypadku dane na stronie infolinii Bilkom zostaną zaktualizowane.

Telefon: ... 

Liczba wyświetleń: 9770