Bijou Brigitte infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Bijou Brigitte infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Bijou Brigitte i uzyskaj pomoc telefoniczną. Bijou Brigitte infolinia dostępna od 7:30 do 16:30. Bezpośredni kontakt Bijou Brigitte dla klientów.

Bijou Brigitte kontakt

W przypadku wątpliwości związanych z produktem lub problemów z zamówieniem warto znać sposób na skontaktowanie się z Bijou Brigitte. Kontakt Bijou Brigitte realizowany jest na wiele sposobów. Do elektronicznych form kontaktu można zaliczyć dostępny na stronie internetowej sklepu formularz kontaktowy. Zgłoszenia rozpatrywane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Chcąc bezpośrednio skontaktować się z Bijou Brigitte można skorzystać z poczty e-mail sklepu. Wiadomości zaleca się przesyłać na adres [email protected].

Infolinia Bijou Brigitte

Potrzebną pomoc można uzyskać Bijou Brigitte można uzyskać także w każdym ze stacjonarnym sklepów. W przypadku gdy osobiste odwiedzenie salonu nie jest możliwe zawsze warto skontaktować się przy pomocy infolinii Bijou Brigitte.

Bijou Brigitte telefon: +49 (0) 40/60 609 3434

Infolinia Bijou Brigitte +49 (0) 40/60 609 3434 jest dostępna w piątki w godzinach 7:30-12:00 w piątki, natomiast w pozostałe dni robocze od 7:30 do 16:30. Numer kierunkowy infolinii wskazuje, że połączenie jest odbierane w Niemczech. Nie rozumiejąc języka niemieckiego, warto skorzystać z elektronicznej formy infolinii.

Liczba wyświetleń: 968