ASOS infolinia | Kontakt, telefoniczny, numer, adres, dane kontaktowe


ASOS infolinia


Kategoria: zakupy

Skorzystaj z telefonicznej infolinii ASOS dla klientów. Pomoc ASOS dostępna na infolinii. Bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta ASOS. Aktualne dane kontaktowe na stronie.

ASOS kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z ASOS jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Zawiadomienie o problemach z zamówieniem w ASOS można zgłosić bezpośredni w panel użytkownika po zalogowaniu się do konta. Kontakt ASOS możliwy jest także dla niezalogowanych użytkowników.

Dodatkowo na stronie ASOS dostępne są szczegółowe artykuły dotyczące zamówień, dostawy, płatności, ale także innych kwestii. Aby zminimalizować potrzebę kontaktu z ASOS dla użytkowników, na stronie dostępna jest także sekcja najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi na nie.

Infolinia ASOS

Numer telefonu ASOS nie jest obsługiwany. Wynika to z międzynarodowego zasięgu sklepu internetowego. Infolinia ASOS realizowana jest jedynie w formie elektronicznej. Biuro Obsługi Klienta ASOS nie podsiada aktualnie numeru kontaktowego. ASOS infolinia poprzez stronę internetową jest szybką formą kontaktu. Pracownicy BOK zwykle odpowiadają na przesłane zapytania w ciągu 24h.

Liczba wyświetleń: 9476