Amazon USA infolinia | Kontakt, telefon, dane kontaktowe, adres


infolinia Amazon USA


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z infolinią Amazon USA! Potrzebny telefon do Amazon USA? Połącz się z Amazon USA! Uzyskaj kontakt z Amazon USA infolinia!

Amazon USA infolinia

Amazon USA —  Amerykański oddział ogólnoświatowej firmy, który oferuje usługi sprzedażowe. Popularny wśród graczy jest Amazon Prime Gaming, który oferuje wiele dodatków do gier, jak i samych gier. Specjalnie dla klientów powstała Amazon USA obsługa klienta, która jest dostępna całodobowo. Eksperci z firmy pomogą rozwiązać każdy problem powstały w wyniku korzystania z usług Amazon USA. Amazon USA kontakt dostępny jest telefonicznie, mailowo i za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Amazon USA pomoc telefoniczna

Amazon USA telefon dostępny jest dla każdego klienta. Infolinia Amazon posiada trzy numery obsługiwane we wszystkich krajach. Aby skontaktować się z oddziałem Amazon USA, wystarczy zadzwonić pod numer (206) 266-1000, (888) 280-4331 lub (888) 280-3321. Chcąc skontaktować się internetowo, można użyć adresu mailowego: [email protected], użyć formularza lub czatu dostępnego na stronie Amazon USA.

Amazon USA zakupy

Kupowanie na Amazon z USA to sama przyjemność. Amazon oferuje wiele rzeczy takich jak: akcesoria komputerowe, elektronikę, akcesoria do pielęgnacji ciała, odzież, sprzęt komputerowy i laptopy. Poza sklepem internetowym firma oferuje również Amazon Prime, za pomocą którego można oglądać wiele seriali oferowanych na stronie. Dla zapalonych graczy komputerowych istnieje usługa Amazon Prime Gaming, która oferuje darmowe gry i dodatki do gier. Usługa wynosi 11 zł miesięcznie oraz posiada 30-dniowy okres próbny. Dodatkowo z Prime wszystkie dostawy są darmowe. Na twitch.tv istnieje możliwość subskrypcji dowolnego kanału z Twitch Prime.

Amazon USA numer telefonu: (206) 266-1000

Amazon USA adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 537