Alibaba infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Alibaba infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt Alibaba dostępny jest na stronie infolinii. Całodobowa infolinia Alibaba dla kupujących. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Alibaba poprzez Alibaba infolinia 24/7.

Alibaba kontakt

Alibaba jest platformą sprzedażową, która jest liderem sprzedażowym na świecie w branży e-commerce. Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Alibaba, warto skorzystać ze strony infolinii. Kontakt Alibaba możliwy jest całodobowo dzięki infolinii. Dodatkowo dostępny jest formularz kontaktowy dla zainteresowanych. Wypełniając dane kontaktowe, można skontaktować się z BOK Alibaba. Należy jednak zaznaczyć, klientom zaleca się korzystanie z infolinii Alibaba.

Alibaba adres

Główna siedziba firmy Alibaba znajduje się w Chinach. Centrala Alibaba posiada własny telefon kontaktowy sekretariatu. Dzwoniąc pod podany numer Alibaba, można uzyskać potrzebne informacje lub umówić się na spotkanie. Należy pamiętać, że nie jest to infolinia telefoniczna firmy a jedynie telefon kontaktowy do głównej siedziby Alibaba.

Adres:

969 West Wen Yi Road
Yu Hang District
Hangzhou 311121
Zhejiang Province
China

Telefon:  (+86) 571 8502 2088
Fax: (+86) 571 8526 9066

Infolinia Alibaba 24/7

Całodobowa infolinia Alibaba nie jest dostępna w formie telefonicznej. Telefon Alibaba nie został udostępniony dla klientów. Warto jednak wiedzieć, że uruchomiono inną formę infolinii. Konsultanci infolinii Alibaba dostępni są całodobowo na czacie. Pomoc online można uzyskać całodobowo. 

Telefon Alibaba nie jest dostępny, jednak forma infolinii Alibaba online pozwala na całodobowy kontakt z konsultantem Alibaba w języku angielskim.

Liczba wyświetleń: 1437