Action infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Action infolinia


Kategoria: zakupy

Na stronie infolinii znajdują się aktualne dane kontaktowe Action. Uzyskaj aktualny kontakt z Action. Telefoniczna infolinia Action oraz sposoby kontaktu dostępne na stronie.

Action kontakt

Główną formą kontaktu, z jakiej mogą skorzystać klienci sklepu Action, jest formularz kontaktowy. Kontakt jest poprawnie realizowany po wypełnieniu przez klienta danych kontaktowych. Wiadomość jest przesyłana do Biura Obsługi Klienta Action. Sklep udostępnił również najczęściej zadawane przez klientów pytania w jednej sekcji FAQ. W tym miejscu znajdują się również odpowiedzi przygotowane przez konsultantów BOK. 

Infolinia Action

Telefoniczny kontakt z Action jest możliwy. Jeżeli chodzi o centralną infolinię Action, to nie jest ona dostępna. Kontakt z Action przez telefon jest możliwy wyłącznie poprzez formularz kontaktowy. Klienci nie mają możliwości kontaktu telefonicznego, jedyną realizowaną formą infolinii Action jest formularz.

Warto jednak dodać, że w każdym sklepie Action pracownicy mogą udzielić wszystkich potrzebnych informacji. Jeżeli infolinia Action zostanie uruchomiona, dane na stronie zostaną zaktualizowane.

Action telefon: ...

Liczba wyświetleń: 9196