Deichmann infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Deichmann infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt z Deichmann możliwy telefonicznie oraz mailowo. Bezpłatna infolinia Deichmann, pomoc telefoniczna dla klientów. Konsultacja z Biurem Obsługi klienta Deichmann.

Deichmann Kontakt

Bezpłatną infolinie Deichmann gwarantuje Biuro Obsługi Klienta. Kontakt z infolinią dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty od 10:00 do 18:00.

Telefon: 800 200 202

E-mail: [email protected]

Biuro Obsługi Klienta oferuje wiele innych form kontaktu dla zainteresowanych. Możliwość rozmowy z konsultantem BOK umożliwia również formularz kontaktowy dostępny na stronie. Jest to bardzo wygodna forma kontaktu, dzięki uzupełnieniu wszystkich danych pracownik jest w stanie szybko udzielić pomocy bez potrzeby zadawania dodatkowych pytań. Dodatkowo dostępny jest też adres poczty elektronicznej, dla klientów chcących skontaktować się bezpośrednio z BOK.

Deichmann adres

ul. Lotnicza 12, 54-155 Wrocław
E-mail biura: [email protected]

Reklamacje/Zwroty Deichmann

Reklamacji lub zwrotu zakupionego przedmiotu można dokonać w dowolnym sklepie Deichmann w Polsce. Wystarczy posiadać przy sobie towar oraz dowód zakupu. Wszystkich dodatkowych instrukcji związanych z procedurą udziela pracownik sklepu. 

Dla klientów przygotowano również infolinię kontaktową bezpośrednio do danego sklepu. Aby uzyskać numer, należy wyszukać sklep na stronie Deichmann. Razem z Numerem kontaktowym sklepu wyświetlą się inne potrzebne informacje takie jak godziny otwarcia.

Liczba wyświetleń: 3303