Americanos kontakt | Telefon, adres, numer


Americanos kontakt


Kategoria: zakupy

Americanos numer telefonu do Biura Obsługi Klienta. Americanos infolinia, kontakt, adres. Marka Americanos kontakt mailowy, formularz kontaktowy, chat.

Kontakt Americanos

Americanos należy do marek własnych MODIVO. Americanos buty można zakupić w sieci sklepów CCC. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z marką Americanos kontakt, mogą zrealizować to za pośrednictwem MODIVO, a także CCC. 

Aby uzyskać wszystkie informacje, które dotyczą Americanos CCC klienci mogą zrealizować połączenie na numer telefonu, którym jest 42 21 44 222. Telefon obsługiwany jest przez doświadczonych konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy bez problemu udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Infolinia Americanos funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00.

Interesanci mogą także przesłać wiadomość e-mail, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania można wysyłać na adres [email protected]. Informacje zwrotne udzielane są zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych.

Aby uzyskać wszelkie informacje dotyczące marki Americanos, istnieje również możliwość wypełnienia specjalnego formularza kontaktowego. Znajduje się on na głównej stronie internetowej CCC. Należy wpisać w odpowiednie miejsca wymagane dane, a także treść wraz ze wszystkimi istotnymi szczegółami. Uzupełniony formularz trafia do Biura Obsługi Klienta. Konsultanci udzielają odpowiedzi zwrotnych w jak najkrótszym czasie.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Americanos CCC to: 42 21 44 222
Americanos adres e-mail: [email protected]

Americanos kontakt internetowy

Niezbędne informacje odnośnie marki Americanos można uzyskać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta MODIVO. Wygodnym sposobem, który umożliwia kontakt jest skorzystanie z chatu online z konsultantem na żywo. Interesanci mogą to zrealizować jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00. 

Dostępny jest także kontakt mailowy. Należy pamiętać, aby podczas pisania treści zawrzeć w niej wszystkie ważne szczegóły. Wiadomości klienci powinni kierować na adres [email protected].

Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 255