Team X 2 | Telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Team X


Kategoria: celebryci

Odkryj aktualny adres Team X. Dane kontaktowe Natsu, Pati, Juli, Moni, Czara, Sheo, Lexio, Pieszko. Informacje o projektach, nowi członkowie Teamu X.

Team X 2 projekt rozpoczęty w 2020 po nieudanej pierwszej edycji projektu. Agencja Team X Spotlight Agency. Dom teamu zwany również Dom X to rezydencja pod Warszawą, jest zamieszkana przez topowych polskich influenserów.  Dom służy również jako studio nagraniowe, miejsce sesji zdjęciowych oraz jest miejscem realizacji treści przez twórców. 

Kim są członkowie Teamu X 2?

W skład nowego teamu wchodzi 8 polskich influenserów i tiktokerów.

Poznaj skład nowego teamuX!

  1. Natsu liderka nowego teamu, posiada ponad 1,2 miliona obserwujących na instagramie. 
  2. Sheo youtuber znany z nagrywania odcinków typu gameplay, z ponad 1,3 milionem widzów na platformie YouTube.
  3. Monika Kociołek młoda tiktokerka i instagramerka zdobyła popularność poprzez nagrywanie na portalu musical.ly który potem zmienił się w TikTok.
  4. Karol Pieszko tiktoker działający wcześniej na platformie YouTube.
  5. Czaro Nykiel tiktoker, zdobył dużą popularność podczas walki z Marcinem Dubielem, którą przegrał.
  6. Julia Żugaj tiktokerka i youtuberka, w internecie działa już od ok. 2015 roku.
  7. Patrycja Mołczanow youtuberka kojarzona przez widzów z mieszania języków angielskiego z polskim. 
  8. Leksiu członek teamu, uzdolniony muzycznie, bierze czynny udział w produkcji bitów do piosenek teamu.

Team X telefon – numer telefonu do Teamu X

Wielu fanów twórców internetowych chce skontaktować się bezpośrednio z idolami. Jaki jest numer do teamu x? Należy wiedzieć, że numer do Teamu X jak i numer do teamu x 2 nie jest dostępny w internecie dla zainteresowanych. Team X kontakt realizuje poprzez portale społecznościowe uczestników projektu. W przypadku aktualizacji informacji, dane na stronie infolinii zostaną zaktualizowane.

Numer do team x 2: ...

Chcąc odnaleźć numer telefonu do Teamu X 2 w celu uzyskania informacji na temat zwrotów produktów w oficjalnym sklepie grupy, zaleca się skorzystać z dedykowanej strony. Oczywiście numer telefonu do team x 2 jest dostępny również jako numer do sklepu Team x.

Numer do Moniki Kociołek

Chcąc skontaktować się z Moniką Kociołek wielu fanów chce odnaleźć aktualny numer do Moniki Kociołek. Ze względu na prywatność twórczyni numer telefonu do Moniki Kociołek nie jest udostępniony publicznie.

Numer do Julii Żugaj: ...

Dom X Adres

Willa mieści się pod Warszawą w malowniczych okolicach z dala od głośnego miasta. Jak dojechać do domu X? Bezpieczny dojazd do rezydencji youtuberów gwarantuje nawigacja GPS.

Liczba wyświetleń: 61060