Natsu kontakt


Kategoria: celebryci

Odkryj aktualny numer telefonu do Natsu i innych członków teamu X. Poznaj dokładne informacje kontaktowe. Aktualne projekty youtuberki. Natsu YouTube

Informacje kontaktowe:

Natsu a właściwie Natalia Karczmarczyk to youtuberka, liderka najnowszego projektu Teamu X 2. Zamieszkuje obecnie w rezydencji zwanej również Dom X. Jedna z najbardziej wpływowych influenserek. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1.2 miliona osób, których ciągle przybywa.

Wraz z całym teamem realizuje wiele projektów muzycznych. Do najpopularniejszych należy pierwszy utwór wydany przez obecnym Team i jest to TEAM X - SIEDEM (Official Music Video).

W najbliższych miesiącach dziewczyna stoczy walkę z Inną popularną influenserką, uczestniczką pierwszej edycji projektu — Lexy Chaplin. Walka odbędzie się pod patronatem najnowszej federacji mma, HIGH LEAGUE

Przeszłość Natsu

Można zauważyć, że dziewczyna od zawsze dobrze czuła się przed kamerami. W nastoletnim wieku brała udział w realizacji serialu "Szkoła" emitowanym na stacji TVN. Chcąc wyszukać odcinki z udziałem youtuberki należy wyszukać "natalia karczmarczyk szkoła". 

Liczba wyświetleń: 12547